Windows 10: Win11 Bios çalışmıyor

Discus and support Win11 Bios çalışmıyor in Windows 10 Gaming to solve the problem; Merhaba,Yakın zamanda win11 geçiş yaptım ve bios ayarlarında değiştirmek istediğim bazı detaylar var ancak "Bios" giriş yapamıyorum. Bios giriş yapmak... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by Ayhan mehmet, Mar 21, 2023.

1. Win11 Bios çalışmıyor

Merhaba,Yakın zamanda win11 geçiş yaptım ve bios ayarlarında değiştirmek istediğim bazı detaylar var ancak "Bios" giriş yapamıyorum. Bios giriş yapmak için "DEL" , "Shift" tuşlarına basarak yeniden başlatmayı veya "F" tuşları ile yeniden başlatmayı denediğimde herhangi bir "Bios" ekrannı gelmiyor onun yerine "Sinyal yok" uyarısı alıyorum. Kurtarma sekmesinden "Gelişmiş Başlangıç" seçtiğimde de aynı orunla karşılaşmaktayım. Konu hakkıdna desteğinizi rica etmekteyim. İyi çalışmalar.

:)

Ayhan mehmet, Mar 21, 2023

2. bios

Hi all i am new in this forum, i need meanings step by step of each item listed in the bios Phoenix-Award

central473, Mar 21, 2023
  3. Powercolor RX480 BIOS required

Find the unverified bios option.

eidairaman1, Mar 21, 2023
  4. topgundcp Win User

Win11 Bios çalışmıyor

No Boot, Drives Not detected, Can't Load Win10 Pleses Help!

Until the BIOS sees your M.2, there's nothing you can do. It does not matter if the M.2 is unformatted/unallocated, the BIOS should see it.
    1. Suggest that you take the M.2 out, clean all the contacts and re-seat it and hope this is the case.
    2. If step one fails. Connect your 250GB SSD back in using one of the SATA port to see if the BIOS recognize it. If it doen't, then it might be something wrong with the MB, if it does then boot up the Windows Installation USB, run diskpart, shrink it at least 40GB then create a partition, Leave it unallocated then install Windows there.

Also try to re-seat all other components such as Memory, Video card etc...

topgundcp, Mar 21, 2023
Thema:

Win11 Bios çalışmıyor

Loading...
  1. Win11 Bios çalışmıyor - Similar Threads - Win11 Bios çalışmıyor

2. Asking About Bios Update on Win11

in Windows 10 Gaming
    Asking About Bios Update on Win11: Hey guys, I was downloading updates called Realtek Semiconductor Corp. - Extension - 6.0.9556.1 and Realtek - Extension - 1.0.0.210. These are almost all BIOS updates, and the fan noise is very loud. Then, he was trying to prevent me from unplugging the charger during the...
  3. Asking About Bios Update on Win11

in Windows 10 Software and Apps
    Asking About Bios Update on Win11: Hey guys, I was downloading updates called Realtek Semiconductor Corp. - Extension - 6.0.9556.1 and Realtek - Extension - 1.0.0.210. These are almost all BIOS updates, and the fan noise is very loud. Then, he was trying to prevent me from unplugging the charger during the...
  4. aygıt düzgün çalışmıyor

in Windows 10 Gaming
    aygıt düzgün çalışmıyor: Bir aygıtta, düzgün çalışmasını engelleyen bir yapılandırma sorunu var.Ayrıntılar:Aygıt, AMD RadeonTM Graphics, "tv_ConfigMgrErr31" bildiriyor. Sorun çözülünceye kadar bu aygıt kullanılamayacak.Bir aygıtta, düzgün çalışmasını engelleyen bir yapılandırma sorunu...
  5. aygıt düzgün çalışmıyor

aygıt düzgün çalışmıyor: Bir aygıtta, düzgün çalışmasını engelleyen bir yapılandırma sorunu var.Ayrıntılar:Aygıt, AMD RadeonTM Graphics, "tv_ConfigMgrErr31" bildiriyor. Sorun çözülünceye kadar bu aygıt kullanılamayacak.Bir aygıtta, düzgün çalışmasını engelleyen bir yapılandırma sorunu...
  6. aygıt düzgün çalışmıyor

in Windows 10 Drivers and Hardware
  7. bazı sitelerdeki hattı çalışmıyor

in Windows 10 Gaming
    bazı sitelerdeki hattı çalışmıyor: Bazı siteler yazı tiplerini okunamayacak şekilde garip bir şekilde gösteriyor, bu siteleri çeşitli tarayıcılarda, gizli modda hata denememe rağmen kelimeleri hiç okuyamıyorum...
  8. Win11 Bios çalışmıyor

Win11 Bios çalışmıyor: Merhaba,Yakın zamanda win11 geçiş yaptım ve bios ayarlarında değiştirmek istediğim bazı detaylar var ancak "Bios" giriş yapamıyorum. Bios giriş yapmak için "DEL" , "Shift" tuşlarına basarak yeniden başlatmayı veya "F" tuşları ile yeniden başlatmayı denediğimde herhangi bir...
  9. Monitörümü bağlıyorum çalışmıyor

in Windows 10 Drivers and Hardware
    Monitörümü bağlıyorum çalışmıyor: Ben dizüstü bilgisayar kullanıyorum bir monitörüm var hdmi üzerine bilgisayarıma bağlıyorum ve bilgisayarımın ekranı siyah oluyor monitörümün ekranında ise ''MODE NOT SUPPROTED'' yazıyor bir kaç ay öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu bunu nasıl çözebilirim ?...
  10. otomatik onarma çalışmıyor

in Windows 10 Installation and Upgrade
    otomatik onarma çalışmıyor: Merhaba Otomatik onarma çalışmıyor her onarım başladığında farklı stop code'lar ile onarımı durduruyor herhangi bir işlem yapamıyorum.Elimde başka bilgisayar yok.USB yada CD oluşturamıyorum . Bir adet eski dvd var windows 10 pro yazıyor ancak onunla başlattığımda da format...