Windows 10: Windows 10 2 Dakikada Bir Ekran Kapanıyor

Discus and support Windows 10 2 Dakikada Bir Ekran Kapanıyor in Windows 10 Customization to solve the problem; Merhaba. Windows 10 laptopumda ekran 1-2 dakika içinde kapanıyor. Ekran kapalıyken herhangi bir tuşa basarak açabiliyorum ama bu benim hoşuma... Discussion in 'Windows 10 Customization' started by Musti08, Apr 8, 2021.

1. Musti08 Win User

Windows 10 2 Dakikada Bir Ekran Kapanıyor

Merhaba.

Windows 10 laptopumda ekran 1-2 dakika içinde kapanıyor. Ekran kapalıyken herhangi bir tuşa basarak açabiliyorum ama bu benim hoşuma gitmiyor. Aşağıda göründüğü gibi ekranı kapatma 30 dakikaya ayarlı. Ama ekran dediğim gibi 1-2 dakikada kapanıyor... Windows 10  2 Dakikada Bir Ekran Kapanıyor d38052e6-6baf-400d-bbd0-11ca7476818f?upload=true.png

:)

Musti08, Apr 8, 2021

2. bad pool caller mavi ekran sorunu

Oyun oynuyordum ve normal bir şekilde oyun içerisinden oyunu kapatma tuşuna basdığım anda mavi ekran sorunu cıkdı ve %100 olduğunda bilgisayarım resetlendi. Uyarı kısmında windows destek basvururken bad pool caller yazın diyordu. bu neden olur, bir sorun
    çıkartırmı ve bunun olmaması için ne yapabilirim.

KadirBaytemir, Apr 8, 2021
  3. Minecraft Tam Ekran Sorunum

Minecraft 1.8 açtığımda normal olarak açık ancak tam ekran görüntüsü bastığım zaman tam ekran görüntüsüp kapanıyor hata veriyor.
    Bu sorun 1.7.2 de olmuyor.

Java HotSpot (TM) Client VM uyarısı: Artımlı CMS kullanımı kullanımdan önce kaldırıldı ve gelecekteki bir sürümde uzaklaştığında uzaklaştı (Bu sorun ile karşılaşıyor olabilir bazen bazen
    gibi çok uğraşıyorum fakat bir türlü olmuyor.)

Lütfen yardımcı olursanız ve runumu çözebilirsem çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkürler...

Windows 10  2 Dakikada Bir Ekran Kapanıyor [​IMG]

Muhammet Özkan, Apr 8, 2021
  4. TheYamaN Win User

Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Merhaba,

1 yıldır Windows 10 kullanıcısıyım şu zamana kadar her şey çok güzeldi. Fakat 1 aydan beri Counter Strike Global Offensive ve Grand Theft Auto 5 oyununa girerken mavi ekran alıyorum. Windows sitesinde ki denilen şeyleride uygulamama rağmen bu olay düzelmedi.

Sisteminde bu younlara göre çok iyi bir sistem. Aldığım hatada ise DRİVER İRQL NOT LESS REQUAL BaşarısızWindows 10  2 Dakikada Bir Ekran Kapanıyor :p17.sys diyor. Lütfen bu konuda yardımcı olun.

İyi Günler.

TheYamaN, Apr 8, 2021
Thema:

Loading...
  1. Windows 10 2 Dakikada Bir Ekran Kapanıyor - Similar Threads - Dakikada Bir Ekran

2. TPM kendi kendine kapanıyor

in Windows 10 Software and Apps
    TPM kendi kendine kapanıyor: H410M-K R2.0 anakart kullanıyorum, BIOS ayarlarından enable firmware'i seçmeme rağmen kaydedip çıktıktan sonra tekrardan discrete'e dönüyor, BIOS'um güncel....
  3. TPM kendi kendine kapanıyor

in Windows 10 Gaming
    TPM kendi kendine kapanıyor: H410M-K R2.0 anakart kullanıyorum, BIOS ayarlarından enable firmware'i seçmeme rağmen kaydedip çıktıktan sonra tekrardan discrete'e dönüyor, BIOS'um güncel....
  4. Niebieski ekran

in Windows 10 Gaming
    Niebieski ekran: Dzień dobry,od dłuższego czasu mój laptop hp 255 G7 wyświetla niebieski ekran w różnych okresach czasu, ale coraz częściej.Skopiowałem pliki .DMP i wysłałem na SKYPE davem121.Serdecznie pozdrawiam,Ryszard Malgrem...
  5. Niebieski ekran

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Niebieski ekran: Dzień dobry,od dłuższego czasu mój laptop hp 255 G7 wyświetla niebieski ekran w różnych okresach czasu, ale coraz częściej.Skopiowałem pliki .DMP i wysłałem na SKYPE davem121.Serdecznie pozdrawiam,Ryszard Malgrem...
  6. Niebieski ekran

in Windows 10 Software and Apps
  7. Windows arama çubuğum kendiliğinden kapanıyor.

Windows arama çubuğum kendiliğinden kapanıyor.: Bir haftadır bu sorunu yaşıyorum. Windows 10 kullanıcısıyım. Windows'u ilk yüklediğimde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Arama yerine tıklıyorum, açılan pencere de hiçbir işaret, resim görünmüyor ve pencere kendiliğinden kapanıyor. Sorunu ilk yaşadığımda birkaç şey...
  8. mavi ekran

in Windows 10 Drivers and Hardware
    mavi ekran: merhaba bilgisayarım ara mavi ekran veriyor. mavi ekran görüntüleyici indirdim ve sorun ntoskrnl.exe den neden gördüm sorun nası çözüleceği ile ilgili yardım edermisiniz minidump dosyası https://drive.google.com/open?id=1czeSWieoVXLtrKrSW1FBPQcoDFJwBTU0...
  9. Windows 10 mavi ekran sorunu

Windows 10 mavi ekran sorunu: Merhaba. Düşük CPU, RAM kullanan oyunları oynarken çok gereksiz yere çöküyor. Video izlerken de. Artı, ne bir mavi ekran, ne de bir çöküş dosyası yazılıyor. Bugün The Witcher 3 oynarken yine çöktü. Ben de sinirlendim, WhoCrashed programını kurdum. Bilgisayarı kendim...
  10. Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Windows 10 Mavi Ekran Hatası: Sorunum son 1-2 ay önce başladı. İlk başlarda sadece oyun oynarken mavi ekran hatası alıyorum. Bunun üzerine format atıp temiz kurulum yaptım ve birkaç gün hata almadım. Fakat ondan sonra tekrar hata vermeye başladı. Şuan normal internette gezinirken bile hata alıyorum bazen...