Windows 10: Windows 10 bilgisayarımda bir program açarken kaynaklanan hata!

Discus and support Windows 10 bilgisayarımda bir program açarken kaynaklanan hata! in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; [b] Merhabalar, bilgisayarıma bir program indirdim oyun için. Fakat açılmamakta. mscvp100.dll msvcpr100.dll hataları alıyordum bunları indirdim ve... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by SwinterEge, Jun 23, 2019.

1. Windows 10 bilgisayarımda bir program açarken kaynaklanan hata!

Merhabalar, bilgisayarıma bir program indirdim oyun için. Fakat açılmamakta. mscvp100.dll msvcpr100.dll hataları alıyordum bunları indirdim ve System32'ye attım. Bu hata çok şimdiki hata ise ; 0xc000035a bu hatayı nasıl çözeceğim. **

"C:\\WINDOWS/SYSTEM32/MSVCR100.dll programı Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmadı veya hata içeriyor. Programı özgün yükleme medyasını kullanarak yükelemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun. Hata Durumu: 0xc000035a. --- (Language; Turkish)

***** * * * * * * * * --

Hello, I downloaded a program for the game on my computer. But it won't open. Msvcpr100.dll was receiving errors mscvp100.dll download them and into system32 I threw. I'm officially cool off from this error; How to fix this error? 0xc000035 to. ** "The file C: \\ WINDOWS / SYSTEM32 / MSVCR100.dll is required or contains an error in the Windows program. Please try our original installation installation installation or get support and support from your system or software vendor. Error Status: 0xc000035a. - - (Language: English) --SwinterEge

:)

SwinterEge, Jun 23, 2019

2. bilgisayar stop kodu

Film izlemek için media player yada potplayer gibi video oynatıcılarını çalıştırdığımda ekranda hata veriyor stop kodu bilgisayar yüzde olarak yüzde/yüz olana kadar açılmıyor bilgisayar yeniden başlatılıyor sebebi nedir film seyredemiyorum
    yardımcı olursanız sevinirim

ErdenKahveci, Jun 23, 2019
  3. File:\Boot\BCD - Error code : 0xc00000e9 HATASI

Bilgisayar Açılımı Uyarıyı Veriyor Format Atmadan Sorunun Bir Çözümü Varmı?
    Teşekkür Ederim.

Bilgisayarınıza bağlı bir aygıtla ilgili bir sorun

oluştu Beklenmeyen bir G / Ç hatası oluştu.

Dosya: \ Boot \ BCD

Hata kodu: 0xc00000e9

Bu sorun çıkarılabilir bir depolama aygıtı kullanımdayken veya arızalı olduğunda çıkarılabilir.
    Çıkarılabilir depoları düzgün şekilde bağlayıp bilgisayarınızı yeniden başlatmak, bu sorunu giderebilir.

KasvereTAŞKALE, Jun 23, 2019
  4. Windows 10 bilgisayarımda bir program açarken kaynaklanan hata!

blue screen

I experienced such a mistake. what does it mean? I hope someone helps me.

thank u

Bu bilgisayar bir hata denetiminde yeniden başlatıldı. Yapılan hata denetimi: 0x0000003b (0x00000000c0000005, 0xffffca91bebeef7a, 0xffffa081615fac20, 0x0000000000000000). Döküm
    şuraya kaydedildi: C:\Windows\MEMORY.DMP. Rapor Kimliği: b12ee06d-d546-4524-b28e-357a3dae68a9.

yusuf_8822, Jun 23, 2019
Thema:

Windows 10 bilgisayarımda bir program açarken kaynaklanan hata!

Loading...
  1. Windows 10 bilgisayarımda bir program açarken kaynaklanan hata! - Similar Threads - bilgisayarımda bir program

2. böyle bir hata alıyorum ve bilgisayar kendiliginden bir cızırtı sesi cıkararak donuyor ve...

in Windows 10 Gaming
    böyle bir hata alıyorum ve bilgisayar kendiliginden bir cızırtı sesi cıkararak donuyor ve...: GetCACapsGetCACaps: Not Found{"Message":"The authority \"amd-keyid-8a0578cf56146fea399af903fb5b0ac36eb2786a.microsoftaik.azure.net\" does not exist."}HTTP/1.1 404 Not FoundDate: Mon, 18 Dec 2023 18:52:07 GMTContent-Length: 121Content-Type: application/json;...
  3. böyle bir hata alıyorum ve bilgisayar kendiliginden bir cızırtı sesi cıkararak donuyor ve...

in Windows 10 Software and Apps
    böyle bir hata alıyorum ve bilgisayar kendiliginden bir cızırtı sesi cıkararak donuyor ve...: GetCACapsGetCACaps: Not Found{"Message":"The authority \"amd-keyid-8a0578cf56146fea399af903fb5b0ac36eb2786a.microsoftaik.azure.net\" does not exist."}HTTP/1.1 404 Not FoundDate: Mon, 18 Dec 2023 18:52:07 GMTContent-Length: 121Content-Type: application/json;...
  4. Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata: Temiz bir windows 11 kurulumundan sonra bütün güncelleştirmeleri yapıp güvenilirlik geçmişine bakmak istedim ve bir sürü kritik olaylar olduğunu gördüm Olayların çoğunda windows package manager server.exe var1. olan hatada bunlar yazıyorHatalı uygulama adı:...
  5. Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata

in Windows 10 Gaming
    Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata: Temiz bir windows 11 kurulumundan sonra bütün güncelleştirmeleri yapıp güvenilirlik geçmişine bakmak istedim ve bir sürü kritik olaylar olduğunu gördüm Olayların çoğunda windows package manager server.exe var1. olan hatada bunlar yazıyorHatalı uygulama adı:...
  6. Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata

7. Bilgisayar değiştirdim eski bilgisayarımda lisanslı windows 10 pro vardı bu bilgisayarımda...

in Windows 10 Gaming
    Bilgisayar değiştirdim eski bilgisayarımda lisanslı windows 10 pro vardı bu bilgisayarımda...: Bilgisayar değiştirdim eski bilgisayarımda lisanslı windows 10 pro vardı bu bilgisayarımda aktif edemiyorum.Microsoft hesabıma bağlı dijital anahtar ile etkinleştirmiştim aynı hesaba bağladım fakat olmadı....
  8. Elimde canon mp 250 modelinde bir yazıcı var. Ve windows 11 bilgisayarımda onu göremiyorum.

in Windows 10 Gaming
    Elimde canon mp 250 modelinde bir yazıcı var. Ve windows 11 bilgisayarımda onu göremiyorum.: Eski bilgisayarımda gayet düzgün çalışıyordu sonra yazıcıyı bir süre kullanmadım ve o süre zarfında yeni bir bilgisayara geçtim. Eski bilgisayarımın işletim sisteminden farklı olarak windows 11 idi ve yazıcıyıyı bilgisayara kablolu bir şekilde bağladığımda yazıcıyı görmedim....
  9. Elimde canon mp 250 modelinde bir yazıcı var. Ve windows 11 bilgisayarımda onu göremiyorum.

Elimde canon mp 250 modelinde bir yazıcı var. Ve windows 11 bilgisayarımda onu göremiyorum.: Eski bilgisayarımda gayet düzgün çalışıyordu sonra yazıcıyı bir süre kullanmadım ve o süre zarfında yeni bir bilgisayara geçtim. Eski bilgisayarımın işletim sisteminden farklı olarak windows 11 idi ve yazıcıyıyı bilgisayara kablolu bir şekilde bağladığımda yazıcıyı görmedim....
  10. Bilgisayarımda alt tab yaparken snake isimli gözükmeyen bir pencere var

in AntiVirus, Firewalls and System Security
    Bilgisayarımda alt tab yaparken snake isimli gözükmeyen bir pencere var: alt tab çekerken snake isimli bir pencere görüyorum bu bi virüsmü değilmi nasıl kaldırabilirim https://answers.microsoft.com/en-us/protect/forum/all/bilgisayar%C4%B1mda-alt-tab-yaparken-snake-isimli/30c2a7c2-1240-42c2-a644-b6c472c1a52b