Windows 10: Windows 10 Bilgisayarımı Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum!

Discus and support Windows 10 Bilgisayarımı Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum! in Windows 10 Performance & Maintenance to solve the problem; Merhaba, Windows 10 kurulumu yaptıktan sonra bilgisayarımı yeniden başlattığımda windows logosu geliyor normal gibi gözükürken yüklenme ikonu donuyor... Discussion in 'Windows 10 Performance & Maintenance' started by UmutÖzkan, Jan 27, 2020.

1. Windows 10 Bilgisayarımı Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum!

Merhaba, Windows 10 kurulumu yaptıktan sonra bilgisayarımı yeniden başlattığımda windows logosu geliyor normal gibi gözükürken yüklenme ikonu donuyor ve mavi ekran hatası alıyorum. Bu andan itibaren bilgisayara erişemiyorum. Bazen güvenli modu bile açamıyorum. Şu an Windows 8.1 üzerinden yazıyorum ve 8.1'de sorun yok. Fakat Windows 10 kullanmak zorundayım. Adobe CC 2020 kullanamıyorum ve Windows 10'un alıştığım onlarca özelliği yok. Artık sıkıldım ve önemli işlerim var, 8.1 bana yetmiyor.

Sorunun kaynağı ekran kartı driver'ında olabilir. Çünkü Rufus üzerinden Media Creation Tool kullanarak bilgisayarıma windows 10 kuruyorum. Ardından kurulum tamamlanınca ekran kartı sürücüsü yoksa sorunsuz çalışıyor fakat sürücü kurulunca yeniden başlatamıyorum. Sorun sürücüde olabilir fakat emin olun deneyebileceğim tüm sürücüleri denedim. En uyumlu olanı da buldum fakat onda da bu sorun var. Sorun ekran kartında da olabilir fakat başka bir ekran kartıyla deneyince yine aynı hatayı aldım. Artık bu durum sıkmaya başladı. Lütfen yardım edin.

:)

UmutÖzkan, Jan 27, 2020
  2. Kerim_00 Win User

Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Sorunum son 1-2 ay önce başladı. İlk başlarda sadece oyun oynarken mavi ekran hatası alıyorum. Bunun üzerine format atıp temiz kurulum yaptım ve birkaç gün hata almadım. Fakat ondan sonra tekrar hata vermeye başladı. Şuan normal internette gezinirken bile
    hata alıyorum bazen bilgisayar açılırken hata verip tekrar kapanıp açılıyor. Bazen sanki fişini çekmişim gibi birden kendini kapatıyor. Şuan bilgisayarı kullanamaz haldeyim. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz.

Minidump dosyalarım :

Yeni klasör (2).rar

012519-51281-01.rar

Kerim_00, Jan 27, 2020
  3. TheYamaN Win User
    Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Merhaba,

1 yıldır Windows 10 kullanıcısıyım şu zamana kadar her şey çok güzeldi. Fakat 1 aydan beri Counter Strike Global Offensive ve Grand Theft Auto 5 oyununa girerken mavi ekran alıyorum. Windows sitesinde ki denilen şeyleride uygulamama rağmen bu olay düzelmedi.

Sisteminde bu younlara göre çok iyi bir sistem. Aldığım hatada ise DRİVER İRQL NOT LESS REQUAL BaşarısızWindows 10 Bilgisayarımı Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum! :p17.sys diyor. Lütfen bu konuda yardımcı olun.

İyi Günler.

TheYamaN, Jan 27, 2020
  4. Windows 10 Bilgisayarımı Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum!

bad pool caller mavi ekran sorunu

Oyun oynuyordum ve normal bir şekilde oyun içerisinden oyunu kapatma tuşuna basdığım anda mavi ekran sorunu cıkdı ve %100 olduğunda bilgisayarım resetlendi. Uyarı kısmında windows destek basvururken bad pool caller yazın diyordu. bu neden olur, bir sorun
    çıkartırmı ve bunun olmaması için ne yapabilirim.

KadirBaytemir, Jan 27, 2020
Thema:

Windows 10 Bilgisayarımı Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum!

Loading...
  1. Windows 10 Bilgisayarımı Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum! - Similar Threads - Bilgisayarımı Açarken Mavi

2. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Gaming
    Mavi Ekran Hatası: Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirimMinidumps.zip https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran-hatas%C4%B1/cdbea322-cfcc-4a8a-ad78-65fece732108
  3. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Software and Apps
    Mavi Ekran Hatası: Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirimMinidumps.zip https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran-hatas%C4%B1/cdbea322-cfcc-4a8a-ad78-65fece732108
  4. Mavi ekran hatası alıyorum

Mavi ekran hatası alıyorum: kd> !devstack ffffa88382532360 !DevObj !DrvObj !DevExt ObjectName ffffa8839c3e84f0 \Driver\IntcAudioBusffffa8839c7abb00 InfoMask field not found for _OBJECT_HEADER at ffffa8839c3e84c0 ffffa883825e0cd0 \Driver\ACPI ffffa88382483be0 InfoMask field not found for _OBJECT_HEADER...
  5. Mavi ekran hatası alıyorum

in Windows 10 Gaming
    Mavi ekran hatası alıyorum: kd> !devstack ffffa88382532360 !DevObj !DrvObj !DevExt ObjectName ffffa8839c3e84f0 \Driver\IntcAudioBusffffa8839c7abb00 InfoMask field not found for _OBJECT_HEADER at ffffa8839c3e84c0 ffffa883825e0cd0 \Driver\ACPI ffffa88382483be0 InfoMask field not found for _OBJECT_HEADER...
  6. Mavi ekran hatası alıyorum

in Windows 10 Drivers and Hardware
  7. Mavi ekran hatası

Mavi ekran hatası: Merhaba,Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra fotoğrafını eklediğim hatayı alıyorum. %0 dolmadan bilgisayar yeniden başlıyor ve bios açılıyor. Bios'tan çıkınca yeniden bios açılıyor. Sadece ikişer defa güç tuşuna basarak bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra windows başlıyor....
  8. Mavi ekran hatası

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Mavi ekran hatası: Merhaba,Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra fotoğrafını eklediğim hatayı alıyorum. %0 dolmadan bilgisayar yeniden başlıyor ve bios açılıyor. Bios'tan çıkınca yeniden bios açılıyor. Sadece ikişer defa güç tuşuna basarak bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra windows başlıyor....
  9. Mavi ekran hatası

Mavi ekran hatası: Bilgisayarım açıldıktan bir süre sonra mavi ekran hatası alıyorum. Durdurma kodu: WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR. Eklediğim görseldeki hatayı aldıktan sonra %0'da birkaç saniye kalıp bios ekranına atıyor. İlk yeniden başlatmada tekrar biosa atıyor. ikincide bilgisayar...
  10. Mavi ekran hatası

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Mavi ekran hatası: Bilgisayarım açıldıktan bir süre sonra mavi ekran hatası alıyorum. Durdurma kodu: WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR. Eklediğim görseldeki hatayı aldıktan sonra %0'da birkaç saniye kalıp bios ekranına atıyor. İlk yeniden başlatmada tekrar biosa atıyor. ikincide bilgisayar...