Windows 10: Windows 10 mavi ekran sorunu

Discus and support Windows 10 mavi ekran sorunu in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; Merhaba. Düşük CPU, RAM kullanan oyunları oynarken çok gereksiz yere çöküyor. Video izlerken de. Artı, ne bir mavi ekran, ne de bir çöküş dosyası... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by Eren Akay, Apr 13, 2019.

1. Eren Akay Win User

Windows 10 mavi ekran sorunu

Merhaba. Düşük CPU, RAM kullanan oyunları oynarken çok gereksiz yere çöküyor. Video izlerken de. Artı, ne bir mavi ekran, ne de bir çöküş dosyası yazılıyor.

Bugün The Witcher 3 oynarken yine çöktü. Ben de sinirlendim, WhoCrashed programını kurdum. Bilgisayarı kendim çökerttim. Insider kullandığım için, yeşil ekran göründü. Çöküş dosyası da yazdı. Neden el ile çökertince mavi(yeşil) ekran geliyor, çöküş dosyası yazıyor; neden beklenmedik şekilde çökünce hiçbir şey olmamış gibi yeniden başlatılıyor?

:)

Eren Akay, Apr 13, 2019

2. bad pool caller mavi ekran sorunu

Oyun oynuyordum ve normal bir şekilde oyun içerisinden oyunu kapatma tuşuna basdığım anda mavi ekran sorunu cıkdı ve %100 olduğunda bilgisayarım resetlendi. Uyarı kısmında windows destek basvururken bad pool caller yazın diyordu. bu neden olur, bir sorun
    çıkartırmı ve bunun olmaması için ne yapabilirim.

KadirBaytemir, Apr 13, 2019
  3. TheYamaN Win User
    Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Merhaba,

1 yıldır Windows 10 kullanıcısıyım şu zamana kadar her şey çok güzeldi. Fakat 1 aydan beri Counter Strike Global Offensive ve Grand Theft Auto 5 oyununa girerken mavi ekran alıyorum. Windows sitesinde ki denilen şeyleride uygulamama rağmen bu olay düzelmedi.

Sisteminde bu younlara göre çok iyi bir sistem. Aldığım hatada ise DRİVER İRQL NOT LESS REQUAL BaşarısızWindows 10 mavi ekran sorunu :p17.sys diyor. Lütfen bu konuda yardımcı olun.

İyi Günler.

TheYamaN, Apr 13, 2019
  4. Kerim_00 Win User

Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Sorunum son 1-2 ay önce başladı. İlk başlarda sadece oyun oynarken mavi ekran hatası alıyorum. Bunun üzerine format atıp temiz kurulum yaptım ve birkaç gün hata almadım. Fakat ondan sonra tekrar hata vermeye başladı. Şuan normal internette gezinirken bile
    hata alıyorum bazen bilgisayar açılırken hata verip tekrar kapanıp açılıyor. Bazen sanki fişini çekmişim gibi birden kendini kapatıyor. Şuan bilgisayarı kullanamaz haldeyim. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz.

Minidump dosyalarım :

https://drive.google.com/file/d/17W_PaPxf4f_MWxCJ3fYIJF0KmiYNW4Vh/view

https://drive.google.com/file/d/1I6iavWL2oque7-JUWjrpMVcJ1nFhI7Ft/view

Kerim_00, Apr 13, 2019
Thema:

Loading...
  1. Windows 10 mavi ekran sorunu - Similar Threads - mavi ekran sorunu

2. driver yüklerken mavi ekran sorunu

in Windows 10 Gaming
    driver yüklerken mavi ekran sorunu: Mavi Ekran İşlemcisi amd A10-4655M olan hp pavilion notebook 15'imi format atmak istemiştim kendi imkanımla format atmayı denedim ama olmadı o yüzden bir bilgisayarcıya götürdüm elime bilgisayarım geldiğinde amd radeon hd 7620g driverımı yüklemek istedim fakat yükleyemeden...
  3. driver yüklerken mavi ekran sorunu

in Windows 10 Software and Apps
    driver yüklerken mavi ekran sorunu: Mavi Ekran İşlemcisi amd A10-4655M olan hp pavilion notebook 15'imi format atmak istemiştim kendi imkanımla format atmayı denedim ama olmadı o yüzden bir bilgisayarcıya götürdüm elime bilgisayarım geldiğinde amd radeon hd 7620g driverımı yüklemek istedim fakat yükleyemeden...
  4. driver yüklerken mavi ekran sorunu

in Windows 10 Drivers and Hardware
  5. Mavi ekran hatası

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Mavi ekran hatası: Merhaba,Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra fotoğrafını eklediğim hatayı alıyorum. %0 dolmadan bilgisayar yeniden başlıyor ve bios açılıyor. Bios'tan çıkınca yeniden bios açılıyor. Sadece ikişer defa güç tuşuna basarak bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra windows başlıyor....
  6. Mavi ekran hatası

in Windows 10 Software and Apps
    Mavi ekran hatası: Bilgisayarım açıldıktan bir süre sonra mavi ekran hatası alıyorum. Durdurma kodu: WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR. Eklediğim görseldeki hatayı aldıktan sonra %0'da birkaç saniye kalıp bios ekranına atıyor. İlk yeniden başlatmada tekrar biosa atıyor. ikincide bilgisayar...
  7. mavi ekran

in Windows 10 Gaming
    mavi ekran: biligisayarım 40 dk de bir mavi ekran veriyor durdurma kodu :SYSTEM SERVİCE EXCEPTION BAŞARISIZ:aow drv x64 ev.sys kodlar bunlar bilgisayar özellikleri gtx 1050 16 gb ram 500 gb ssd i7 6700 7 tane fan bilgisayara bir kere sistem baştan kuruldu hala aynı...
  8. mavi ekran

mavi ekran: merhaba bilgisayarım ara mavi ekran veriyor. mavi ekran görüntüleyici indirdim ve sorun ntoskrnl.exe den neden gördüm sorun nası çözüleceği ile ilgili yardım edermisiniz minidump dosyası https://drive.google.com/open?id=1czeSWieoVXLtrKrSW1FBPQcoDFJwBTU0...
  9. Mavi ekran

Mavi ekran: Bilgisayar açıkken bir anda klavye donuyor ve 1-2 dk sonra ekran donuyor ama arka plan çalışıyor bilgisayarı kapatmak zorinda kalıyorum kapatınca da tekrar açılmıyor başlat ekranında sürekli yeniden başlatıyor Bunun bilgisayardaki donanımdan kaynaklandığını düşünmüyorum...
  10. bad pool caller mavi ekran sorunu

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    bad pool caller mavi ekran sorunu: Oyun oynuyordum ve normal bir şekilde oyun içerisinden oyunu kapatma tuşuna basdığım anda mavi ekran sorunu cıkdı ve %100 olduğunda bilgisayarım resetlendi. Uyarı kısmında windows destek basvururken bad pool caller yazın diyordu. bu neden olur, bir sorun çıkartırmı ve bunun...