Windows 10: Windows 10 Mavi ekransız, dump dosyasız çökme sorunu

Discus and support Windows 10 Mavi ekransız, dump dosyasız çökme sorunu in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; Merhaba. Düşük CPU, RAM kullanan oyunları oynarken çok gereksiz yere çöküyor. Video izlerken de. Artı, ne bir mavi ekran, ne de bir çöküş dosyası... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by Eren Akay, Apr 14, 2019.

1. Eren Akay Win User

Windows 10 Mavi ekransız, dump dosyasız çökme sorunu

Merhaba. Düşük CPU, RAM kullanan oyunları oynarken çok gereksiz yere çöküyor. Video izlerken de. Artı, ne bir mavi ekran, ne de bir çöküş dosyası yazılıyor.

Bugün The Witcher 3 oynarken yine çöktü. Ben de sinirlendim, WhoCrashed programını kurdum. Bilgisayarı kendim çökerttim. Insider kullandığım için, yeşil ekran göründü. Çöküş dosyası da yazdı. Neden el ile çökertince mavi(yeşil) ekran geliyor, çöküş dosyası yazıyor; neden beklenmedik şekilde çökünce hiçbir şey olmamış gibi yeniden başlatılıyor?

:)

Eren Akay, Apr 14, 2019

2. bad pool caller mavi ekran sorunu

Oyun oynuyordum ve normal bir şekilde oyun içerisinden oyunu kapatma tuşuna basdığım anda mavi ekran sorunu cıkdı ve %100 olduğunda bilgisayarım resetlendi. Uyarı kısmında windows destek basvururken bad pool caller yazın diyordu. bu neden olur, bir sorun
    çıkartırmı ve bunun olmaması için ne yapabilirim.

KadirBaytemir, Apr 14, 2019
  3. Mark Isi Win User
    System Z

Hello,

For this issue, we'll be needing more information regarding this System Z that you are having issues with. Kindly provide more details, and answer the following information:

• Is this System Z a program, system file, an unrecognized disk drive, or hardware/device?
    • Did you make any changes on the settings of your PC prior to the appearance of this System Z?
    • What are the troubleshooting steps you have done so far?
    If you could also provide a screenshot, that would be much helpful in further assessing this issue. We'll keep an eye out to your response.

Mark Isi, Apr 14, 2019
  4. Windows 10 Mavi ekransız, dump dosyasız çökme sorunu

Vodafone K4510-Z Compatibility with Windows10

Hi Andre,

Thanks for posting your query on Microsoft Community.

I would suggest you to uninstall the current driver for Vodafone K4510-Z, download the latest driver from manufacturer’s website and install it in compatibility mode.

Follow the below step.

Step 1: Uninstall Vodafone K4510-Z driver.

• Press Windows key + x and select Program and Feature.

• Select Vodafone K4510-Z.

• Right click and select Uninstall.
    Step 2: Download the latest driver from the manufacturer’s website and install it in compatibility mode.

To run a program in compatibility mode, refer to the below link:

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/older-programs-compatible-version-windows

Note: Applies to Windows 10 as well.

Hope it helps, reply to us with the status of your issue. We will be happy to assist you.

Santosh_Rai, Apr 14, 2019
Thema:

Windows 10 Mavi ekransız, dump dosyasız çökme sorunu

Loading...
  1. Windows 10 Mavi ekransız, dump dosyasız çökme sorunu - Similar Threads - Mavi ekransız dump

2. Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları

in Windows 10 Gaming
    Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları: RAM: Corsair Venegance 16x2 DDR5 5600MHz CL36SSD veya HDD modeli: ROG Strix SQ7 Gen4 SSD 1TBEkran kartı: ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 3080 Tİ 12 GB 384 BİTAnakart: MSI MPG Z790 CARBON WIFI MS-7D89İşlemci: i9 13900KMerhaba, Son zamanlarda bilgisayarımda oyun oynarken discord...
  3. Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları

in Windows 10 Software and Apps
    Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları: RAM: Corsair Venegance 16x2 DDR5 5600MHz CL36SSD veya HDD modeli: ROG Strix SQ7 Gen4 SSD 1TBEkran kartı: ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 3080 Tİ 12 GB 384 BİTAnakart: MSI MPG Z790 CARBON WIFI MS-7D89İşlemci: i9 13900KMerhaba, Son zamanlarda bilgisayarımda oyun oynarken discord...
  4. driver yüklerken mavi ekran sorunu

in Windows 10 Gaming
    driver yüklerken mavi ekran sorunu: Mavi Ekran İşlemcisi amd A10-4655M olan hp pavilion notebook 15'imi format atmak istemiştim kendi imkanımla format atmayı denedim ama olmadı o yüzden bir bilgisayarcıya götürdüm elime bilgisayarım geldiğinde amd radeon hd 7620g driverımı yüklemek istedim fakat yükleyemeden...
  5. driver yüklerken mavi ekran sorunu

driver yüklerken mavi ekran sorunu: Mavi Ekran İşlemcisi amd A10-4655M olan hp pavilion notebook 15'imi format atmak istemiştim kendi imkanımla format atmayı denedim ama olmadı o yüzden bir bilgisayarcıya götürdüm elime bilgisayarım geldiğinde amd radeon hd 7620g driverımı yüklemek istedim fakat yükleyemeden...
  6. driver yüklerken mavi ekran sorunu

in Windows 10 Drivers and Hardware
  7. Merhaba Mavi Ekran ve Çökme Hataları Alıyorum Yardımcı Olur musunuz

in Windows 10 Gaming
    Merhaba Mavi Ekran ve Çökme Hataları Alıyorum Yardımcı Olur musunuz: İşte dump dosyasının linki.https://drive.google.com/file/d/1UOKJ4Sye-MdwgdBNe0oQ2DygstqysIbT/view?usp=share_link https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/merhaba-mavi-ekran-ve-%C3%A7%C3%B6kme/176b2746-a2cb-4b52-a7fe-cef51ba5654a
  8. Merhaba Mavi Ekran ve Çökme Hataları Alıyorum Yardımcı Olur musunuz

Merhaba Mavi Ekran ve Çökme Hataları Alıyorum Yardımcı Olur musunuz: İşte dump dosyasının linki.https://drive.google.com/file/d/1UOKJ4Sye-MdwgdBNe0oQ2DygstqysIbT/view?usp=share_link https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/merhaba-mavi-ekran-ve-%C3%A7%C3%B6kme/176b2746-a2cb-4b52-a7fe-cef51ba5654a
  9. Windows 10 mavi ekran sorunu

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Windows 10 mavi ekran sorunu: Merhaba. Düşük CPU, RAM kullanan oyunları oynarken çok gereksiz yere çöküyor. Video izlerken de. Artı, ne bir mavi ekran, ne de bir çöküş dosyası yazılıyor. Bugün The Witcher 3 oynarken yine çöktü. Ben de sinirlendim, WhoCrashed programını kurdum. Bilgisayarı kendim...
  10. bad pool caller mavi ekran sorunu

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    bad pool caller mavi ekran sorunu: Oyun oynuyordum ve normal bir şekilde oyun içerisinden oyunu kapatma tuşuna basdığım anda mavi ekran sorunu cıkdı ve %100 olduğunda bilgisayarım resetlendi. Uyarı kısmında windows destek basvururken bad pool caller yazın diyordu. bu neden olur, bir sorun çıkartırmı ve bunun...

Users found this page by searching for:

1. windows resetlendi