Windows 10: Windows 10 się nie włącza

Discus and support Windows 10 się nie włącza in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; Witam od jakis 2 dni mam problem ze moj komputer sie normalnie wlacza ale windows sie nie laduje tylko sie kreci kolko w nieskończoność i pisze... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by Damian_549, Feb 12, 2021.

  1. Windows 10 się nie włącza


    Witam od jakis 2 dni mam problem ze moj komputer sie normalnie wlacza ale windows sie nie laduje tylko sie kreci kolko w nieskończoność i pisze przygotowywanie automatycznej naprawy czekałem juz nawet 4 godziny i dalej to samo stalo sie tak z dnia na dzien zgasiłem komputer poszedłem spac rano chcialem włączyć i to sie stało ja nic nie robiłem przy komputerze zeby cos takiego sie stalo nawet jak chcialem na nowo zainstalować Windows to kolko dalej sie kręciło w nieskończoność.


    Windows 10 się nie włącza [​IMG]


    Prosze o pomoc.

    Z gory dziękuję.

    :)
     
    Damian_549, Feb 12, 2021
    #1
  2. Renkaaa Win User

    Nie można nawiązać połączenia” w czasie dodawania konta Microsoft

    Mam problem. Kupiłam telefon. Windows Phone 8S by HTC. Nie mozna nawiązać połączenią w czasie dodawanią konta Microsoft.chiałam wejśc żeby sciągnąć aplikację,
    Byłam w salonie wszystko jest dobrze , internet działa.
     
    Renkaaa, Feb 12, 2021
    #2
  3. Ahhzz Win User
    Windows 10 Tweaks

    Pressing “Windows+Pause Break” (it’s up there next to scroll lock) opens the “System” Window.

    Windows 10: In the new version of Windows, Explorer has a section called Quick Access. This includes your frequent folders and recent files. Explorer defaults to opening this page when you open a new window. If you’d rather open the usual This PC, with links to your drives and library folders, follow these steps:

    • Open a new Explorer window.
    • Click View in the ribbon.
    • Click Options.
    • Under General, next to “Open File Explorer to:” choose “This PC.”
    • Click OK


    credit to Lifehacker.
     
    Ahhzz, Feb 12, 2021
    #3
  4. Windows 10 się nie włącza

    No man's sky nie działa

    Dziękuję za odpowiedź oraz za przesłanie informacji dotyczących aktualnej wersji systemu.

    Jest to wersja 1903 czyli nie jest ona najbardziej aktualna. Proponuję uaktualnić system i przetestować czy problem będzie nadal obecny. Więcej na ten temat zanjdzie
    Pan w tym linku.



    Windows 10 się nie włącza c970da8e-9560-47cd-a38a-a28d496982e4?upload=true.png


    Napisz proszę czy po aktualizacji systemu gra będzie się uruchamiać. Dodatkowo proszę spróbować zaktualizować aplikację

    Usługi gier w sposób opisany w tym linku
    jeżeli aktualizacja systemu nie naprawi tej niedogodności.

    W razie dodatkowych pytań pisz.
     
    Miroslaw_Ko, Feb 12, 2021
    #4
Thema:

Windows 10 się nie włącza

Loading...
  1. Windows 10 się nie włącza - Similar Threads - się nie włącza

  2. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Microsoft Windows 10 Store
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  3. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Windows 10 Gaming
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  4. Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług

    in Windows 10 Software and Apps
    Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług: Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/us%C5%82uga-windows-installer-nie-wy%C5%9Bwietla/d6cac2f7-710a-418f-ad83-114849cb3391
  5. Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług: Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/us%C5%82uga-windows-installer-nie-wy%C5%9Bwietla/d6cac2f7-710a-418f-ad83-114849cb3391
  6. Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług

    in Windows 10 Gaming
    Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług: Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/us%C5%82uga-windows-installer-nie-wy%C5%9Bwietla/d6cac2f7-710a-418f-ad83-114849cb3391
  7. Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się

    in Windows 10 Gaming
    Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się: Przywracałem laptopa do stanu początkowego i teraz przy logowaniu się do systemu pojawia się ten komunikat także nie mogę zalogować się do systemu.Co próbowałem:Tryb awaryjny różne kombinacjePonowne przywrócenie do stanu początkowegoŚciągnięcie systemu z chmuryŚciągnięcie...
  8. Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się

    in Windows 10 Software and Apps
    Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się: Przywracałem laptopa do stanu początkowego i teraz przy logowaniu się do systemu pojawia się ten komunikat także nie mogę zalogować się do systemu.Co próbowałem:Tryb awaryjny różne kombinacjePonowne przywrócenie do stanu początkowegoŚciągnięcie systemu z chmuryŚciągnięcie...
  9. Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się

    in Windows 10 Customization
    Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się: Przywracałem laptopa do stanu początkowego i teraz przy logowaniu się do systemu pojawia się ten komunikat także nie mogę zalogować się do systemu.Co próbowałem:Tryb awaryjny różne kombinacjePonowne przywrócenie do stanu początkowegoŚciągnięcie systemu z chmuryŚciągnięcie...
  10. Zakupiona gra nie pojawia się na koncie

    in Microsoft Windows 10 Store
    Zakupiona gra nie pojawia się na koncie: Dzień dobry, w dniu dzisiejszym 23.09.2020 około godziny 16:45 zakupiłem grę Forza Horizon 3 na promocji, która kończy się za 4 dni. Niestety problem pojawił się w momencie dokonywania płatności. Wybrałem płatność BLIK'iem i gdy pierwszy raz wpisywałem kod, transakcja...