Windows 10: Windows 11 PIN ayarla sorunu

Discus and support Windows 11 PIN ayarla sorunu in Windows 10 Software and Apps to solve the problem; Merhaba. Bilgisayarımı yetkili servisten aldıktan sonra açmak isterken şöyle bir uyarı ile karşılaşıyorumPIN'imi ayarlaya bastıktan sonra Microsoft... Discussion in 'Windows 10 Software and Apps' started by Rıdvan Çömez, Sep 29, 2022.

1. Windows 11 PIN ayarla sorunu

Merhaba. Bilgisayarımı yetkili servisten aldıktan sonra açmak isterken şöyle bir uyarı ile karşılaşıyorumPIN'imi ayarlaya bastıktan sonra Microsoft hesabı diye bir pencere açılıp hemen ardından kapanıyor. İnternetimde herhangi bir sorun yok. Bunun için ne yapmalıyım?

:)

Rıdvan Çömez, Sep 29, 2022

2. Windows 11 needs PIN - lost PIN & Password - Help!

To reset a forgotten PIN code, please complete these steps: (Require your phone number.)

Step 1: On the Windows 11 login screen, click “I forgot my PIN” under the PIN password box.

Step 2: Enter your user account password and then click “Sign in”.

Step 3: you need to verify your identity, choose a way to receive code and continue.

Step 4: If you choose your phone number, enter the last 4 digits of the phone number. Then click “Send code”.

Step 5: You will receive a code in seconds. Type in your received code and then click “Verify”.

Step 6: Select “Continue”.

Step 7: Type in a new PIN and type it again to confirm. Then click “OK”. The new PIN password is working now.

Step-by-step guide of resetting Windosws PIN code with screenshot can be found here. If this cannot work, you can try to register another Microsoft account to sign into your Windows 11.

BarkeySilend, Sep 29, 2022
  3. Have PIN for Windows 10 but need Windows password

Hi,

To set up a PIN on your Windows account, we suggest that you follow the steps below:

• Type the word pin in the search box and select
      Set up PIN sign-in
      .

• Under the PIN section, click the
      Add
      button.

• Enter the password for your user account, then click the
      OK button.

• Follow the instructions on the screen.

Let us know how it goes.

Aileen Alf, Sep 29, 2022
  4. Windows 11 PIN ayarla sorunu

PIN at start up

Hi Scott,

Welcome to Microsoft Community and thank you for your interest in Windows 10.

I suggest you to follow the below steps how to Change PIN password:

• In the search box, type settings.
    • Then Click on accounts.
    • Then on the left hand side click on sign in options.
    • Then you can Select Change PIN password and remove the pin.
    Hope this information was helpful and do let us know if you need further assistance. We will be glad to assist.

Karthicka_R, Sep 29, 2022
Thema:

Windows 11 PIN ayarla sorunu

Loading...
  1. Windows 11 PIN ayarla sorunu - Similar Threads - PIN ayarla sorunu

2. Windows 11 internet sorunu

in Windows 10 Gaming
    Windows 11 internet sorunu: Sürücü Adı - Realtek RTL8723DE 802.11b/g/n PCIe Adaptor 1 haftadan fazladır internet bağlantısında sorun yaşıyorum. Diğer cihazlarımda her hangi bir hız kaybı olmazken pcde internet fazlaca yavaş. Benzer bi soruda sürücü güncellemelerine bakılması söylenmiş fakat realtek...
  3. Windows 11 internet sorunu

in Windows 10 Software and Apps
    Windows 11 internet sorunu: Sürücü Adı - Realtek RTL8723DE 802.11b/g/n PCIe Adaptor 1 haftadan fazladır internet bağlantısında sorun yaşıyorum. Diğer cihazlarımda her hangi bir hız kaybı olmazken pcde internet fazlaca yavaş. Benzer bi soruda sürücü güncellemelerine bakılması söylenmiş fakat realtek...
  4. DEPOLAMA SORUNU

in Windows 10 Gaming
    DEPOLAMA SORUNU: Merhaba! Tam olarak zamanını bilmiyorum ama 1-2 yıl önce Epic Games üzerinden GTA 80-90gb oyununu indirmiştim fakat sonrasında uygulamayı silmiştim. O zamandan beri yüklediğim uygulamaya ait bilgiler görünmese de depolama alanı hala geri gelmedi... Uygulama herhangi bir yerde...
  5. Fps sorunu

Fps sorunu: Merhaba Acer nitro i59300 rtx2060 8gb ram 120hz ekrana sahip bir laptop kullaniyorum.Ancak fps degerlerim cok dusukCsgo 100un altindaAyni sistem youtube videosunda 140+ aliyorEts ise 60 fps ultrada En düşük ayarlarda 120fps i nadiren geciyorInternette 1650 i59300 lu sistem...
  6. Win 11 donma sorunu

in Windows 10 Gaming
    Win 11 donma sorunu: bilgisayarım yaklaşık olarak 1-2 haftadır aniden gerçekleşen donmalarla kullanılamaz hale geliyor . başlarda sadece league of legends oynarken başlayan problemi oyundan kaynaklı bir hata olacağını düşünerek dosyaları onardım fakat bu problem bilgisayarı başka alanlarda...
  7. Win 11 donma sorunu

Win 11 donma sorunu: bilgisayarım yaklaşık olarak 1-2 haftadır aniden gerçekleşen donmalarla kullanılamaz hale geliyor . başlarda sadece league of legends oynarken başlayan problemi oyundan kaynaklı bir hata olacağını düşünerek dosyaları onardım fakat bu problem bilgisayarı başka alanlarda...
  8. Windows 11 PIN ayarla sorunu

in Windows 10 Gaming
    Windows 11 PIN ayarla sorunu: Merhaba. Bilgisayarımı yetkili servisten aldıktan sonra açmak isterken şöyle bir uyarı ile karşılaşıyorumPIN'imi ayarlaya bastıktan sonra Microsoft hesabı diye bir pencere açılıp hemen ardından kapanıyor. İnternetimde herhangi bir sorun yok. Bunun için ne yapmalıyım?...
  9. Extracting sorunu

in Windows 10 Network and Sharing
    Extracting sorunu: Arkadaşlar merhaba benim sorunum şu ben bir dosya veya herhangi bir oyun indiriyorum ve bana şöyle diyor aşağıdaki ss bakın bunu diyor yükleniyor ve anında kapanıyor hiç bir şey gelmiyor yükleme ekranı falan ne yapmalıyım ?...
  10. Windows AUDIODG.EXE sorunu

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Windows AUDIODG.EXE sorunu: merhaba bilgisayarımda ses sorunu yaşıyorum oyunlarda sesler 3-4 saniye tamamen gidiyor ve geliyor geldiğinde ise arkaşlarımın sesleri falan gelmiyor bu sorunu aldığım zaman ise olay görüntüleyicisine baktığımda şöyle bir hata görüyorum Ekran kartı: RX580 ROG STRIX....