Windows 10: Windows 11 veya Windows 10X Hakkında açıklama bekliyorum bu işin aslı nedir?

Discus and support Windows 11 veya Windows 10X Hakkında açıklama bekliyorum bu işin aslı nedir? in Windows 10 Installation and Upgrade to solve the problem; Merhaba Ortalıkta dolaşan dedikodular var , video kanallarındaki yeni Windows 11 işletim sistemi videoları veya Windows 10X Adında gelecek olan... Discussion in 'Windows 10 Installation and Upgrade' started by AliSNR, Jun 15, 2021.

1. AliSNR Win User

Windows 11 veya Windows 10X Hakkında açıklama bekliyorum bu işin aslı nedir?

Merhaba Ortalıkta dolaşan dedikodular var , video kanallarındaki yeni Windows 11 işletim sistemi videoları veya Windows 10X Adında gelecek olan güncelleme söylentileri dolaşıyor.Bu konular Hakkında açıklama bekliyorum bu işin aslı nedir?Benimde YouTube kanalım var orada da soruyorlar yok diyorum öyle bir şey, Ancak bu vidoları gönderiyorlar yalancı durumuna düşüyoruz.Sizden sağlıklı bir haber bekliyorum hem kendim öğrenmek hem de takipçilerimi bilgilendirmek içinWindows 11 diye yeni bir işletim sistemi gelecek mi?Windows 10X Adında bir güncelleme olacak mı?Cevaplarsanız memnun olurum çünkü her

:)

AliSNR, Jun 15, 2021
  2. BarisT Win User

Lütfen burada reklam veya yasa dışı materyallere bağlantılar bulundurmayın

Merhaba arkadaşlar :smileyhappy:

Nokia cihazınıza yükleyebileceğiniz her şey ile ilgili yeni bir panoya hoş geldiniz!

Burada oyunlar ve hizmet programları gibi telefon uygulamalarının muhteşem dünyasını tartışabilirsiniz. Kullanışlı içeriğe sahip çok sayıda yasal kaynak var (Windows Phone Mağaza,Nokia
    Mağaza
    ,Nokia Beta Labs ve sizler tarafından yayınlanacağından emin olduğum çok sayıda kaynak gibi).

Aşağıdaki kurallara bağlı kalmak şartıyla bir Nokia cihazına yüklenebilecek her yazılımı tartışmaktan çekinmeyin:

• Yazılım ücretsiz veya meşru şekilde satın alınmış olmalıdır.
    • Bağlandığınız site HİÇBİR yasa dışı materyal içermemelidir.
    • Hiçbir yazılımın reklamını yapmamanız gerekir. Kişileri herhangi bir yazılım ile ilgili bilgilendirmenin (nereden edinilebilir, başka bir üyenin sorusuna bir cevap sağlamak için ne yapar) bir sakıncası yoktur ancak satıcılar ve yazılım şirketlerinin
      kendileri tarafından yapılan reklamlar veya gönderiler silinecektir.
      (Bir şirketi temsil ettiğini iddia eden herkesin kimliğini doğrulamamız mümkün değildir)
    • Buna pano kullanıcı adları dahildir - mevcut bir şirketi veya servis sağlayıcısını çağrıştıran kullanıcı adları ile kayıt yapmayın.
    • Bu kurallar tüm tartışmaların kullanıcılar arası destek üzerine yoğunlaşmasını sağlamak için gereklidir. Bu kuralların ihlal edilmesi geçici veya kalıcı yasaklama ile sonuçlanabilir.

En iyi dileklerimizle,

Nokia Destek Forumu Ekibi

BarisT, Jun 15, 2021
  3. windows xp installation and dual core am

could someone please list the steps they follow to install windows with a dual core processor and windows xp service pack to. I'm reletively new to amd dual core and i feel i'm missing a step. All help will be appreciated. thanx

exodusprime1337, Jun 15, 2021
  4. Monk.e83 Win User

Unlocked Realtek HD Audio Drivers Windows 7 & 8 (With Dolby Digital Live and DTS Interactive)

DTS supported natively by Windows 8/8.1 and it should work on windows 10 too just DDL require to unlock your driver .

Monk.e83, Jun 15, 2021
Thema:

Loading...
  1. Windows 11 veya Windows 10X Hakkında açıklama bekliyorum bu işin aslı nedir? - Similar Threads - veya 10X Hakkında

2. Global.Accounts nedir?

in Windows 10 Network and Sharing
    Global.Accounts nedir?: Görev yöneticisinde Global.RulesEngine görmüştüm, şimdi PC'mi açıp görev yöneticisine baktığımda Global.Accounts diye bir şey gördüm dosya konumu açılmıyor. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/globalaccounts-nedir/b8191259-b09f-4f39-b8dc-e125dcde6bed
  3. Windows 11 KB5030219 yani son güncelleştirme hakkında

in Windows 10 Software and Apps
    Windows 11 KB5030219 yani son güncelleştirme hakkında: Bundan bir önceki güncelleştirme olan KB5029351 Ağustos 22 güncelleştirmesini ben almadım çünkü UNSPORTED PROCESSOR hatası alanlar olmuş bu güncelleştirmeden sonra bu yüzden Microsoft bu güncelleştirmeden etkilenebilecek sistemlere bu güncelleştirmeyi yollamayı bırakmış. Ben...
  4. Windows 11 KB5030219 yani son güncelleştirme hakkında

in Windows 10 Gaming
    Windows 11 KB5030219 yani son güncelleştirme hakkında: Bundan bir önceki güncelleştirme olan KB5029351 Ağustos 22 güncelleştirmesini ben almadım çünkü UNSPORTED PROCESSOR hatası alanlar olmuş bu güncelleştirmeden sonra bu yüzden Microsoft bu güncelleştirmeden etkilenebilecek sistemlere bu güncelleştirmeyi yollamayı bırakmış. Ben...
  5. Windows 10x

in Windows 10 Customization
    Windows 10x: Hello do anyone know is windows 10x real? Is Microsoft still working on it? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-10x/7d9a1d39-806b-407d-a893-f2f5c1fadc63
  6. Windows 10x

in Windows 10 Installation and Upgrade
    Windows 10x: Hi I am wondering if windows 10 x will be available for computers and mobiles. Also when is the next version of win10 coming out. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-10x/32397f10-308c-4b1a-a661-a99226fe0226
  7. Windows 10X

Windows 10X: I have a laptop with 4gb of ram and 500gb HDD. It is not foldablei.e it cannot be used as a tablet nor it has a touchscreen. I have heard that Microsoft is working on Windows 10X for single screened devices. Does it mean that my laptop will get itWindows 10X Update? Please...
  8. Windows 10X

Windows 10X: I have a laptop which only works as a laptop. It does not rotate 360 degrees nor does it have a touchscreen. So will it get Windows 10X Update? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-10x/6361c13d-f4bd-4848-b353-c6a3521d58cb
  9. Windows 10X

Windows 10X: Hi there Does anyone know where the ISO media creation file of Windows 10X is? If yes, is it from the official website of Microsoft? Please tell me...And, I would like to know the features of Windows 10X, whether it is better than Windows 10 Pro and 10 Home in education,...
  10. Windows 10x

in Microsoft Windows 10 Store
    Windows 10x: Is there any chance now that Panos panay runs Windows that we could get live tiles on Windows 10x? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-10x/2af305b5-9dcf-4e7b-99fe-9a4418c8cfe8