Windows 10: windows başlat sembolü çalışmıyor

Discus and support windows başlat sembolü çalışmıyor in Windows 10 Gaming to solve the problem; merhaba windows başlat sembolü çalışmıyor klavye de bulunan başlat sembolüne bastığım zamanda çalışmıyor bilgisayarımı alt f4 yapıp yeniden... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by Kubilay_52, Jan 17, 2021.

1. windows başlat sembolü çalışmıyor

merhaba

windows başlat sembolü çalışmıyor klavye de bulunan başlat sembolüne bastığım zamanda çalışmıyor bilgisayarımı alt f4 yapıp yeniden başlatabiliyorum veya kapatabiliyorum nasıl düzeltebilirim yardım eder misiniz?

:)

Kubilay_52, Jan 17, 2021

2. windows xp installation and dual core am

could someone please list the steps they follow to install windows with a dual core processor and windows xp service pack to. I'm reletively new to amd dual core and i feel i'm missing a step. All help will be appreciated. thanx

exodusprime1337, Jan 17, 2021
  3. Monk.e83 Win User
    Unlocked Realtek HD Audio Drivers Windows 7 & 8 (With Dolby Digital Live and DTS Interactive)

DTS supported natively by Windows 8/8.1 and it should work on windows 10 too just DDL require to unlock your driver .

Monk.e83, Jan 17, 2021
  4. windows başlat sembolü çalışmıyor

Pentium M

Not sure what I'm looking at. Though when I do go to Options and then CPU it lists my CPU
    as Intel Pentium M processor 1.73 GHz, and then under that it lists speed: 799.9 MHz
    and then features and cache size.I ran the benchmark test and don't understand all
    those numbers, but while testing I checked CPUZ and it still says it is running at 800 MHz.

boise49ers, Jan 17, 2021
Thema:

windows başlat sembolü çalışmıyor

Loading...
  1. windows başlat sembolü çalışmıyor - Similar Threads - başlat sembolü çalışmıyor

2. aygıt düzgün çalışmıyor

in Windows 10 Gaming
    aygıt düzgün çalışmıyor: Bir aygıtta, düzgün çalışmasını engelleyen bir yapılandırma sorunu var.Ayrıntılar:Aygıt, AMD RadeonTM Graphics, "tv_ConfigMgrErr31" bildiriyor. Sorun çözülünceye kadar bu aygıt kullanılamayacak.Bir aygıtta, düzgün çalışmasını engelleyen bir yapılandırma sorunu...
  3. aygıt düzgün çalışmıyor

in Windows 10 Software and Apps
    aygıt düzgün çalışmıyor: Bir aygıtta, düzgün çalışmasını engelleyen bir yapılandırma sorunu var.Ayrıntılar:Aygıt, AMD RadeonTM Graphics, "tv_ConfigMgrErr31" bildiriyor. Sorun çözülünceye kadar bu aygıt kullanılamayacak.Bir aygıtta, düzgün çalışmasını engelleyen bir yapılandırma sorunu...
  4. aygıt düzgün çalışmıyor

in Windows 10 Drivers and Hardware
  5. Oyun ayarları joystick'inizde çalışmıyor

Oyun ayarları joystick'inizde çalışmıyor: Bir sorunum var oyun ayarları konusunda yardım edin joystick'iniz çalışmıyor, grip butonları doğru tutmuyor ve dongle çalışmıyor https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/oyun-ayarlar%C4%B1-joystickinizde/78922e1d-e6af-4d9f-aaa1-f6f76e5eb508
  6. bazı sitelerdeki hattı çalışmıyor

in Windows 10 Gaming
    bazı sitelerdeki hattı çalışmıyor: Bazı siteler yazı tiplerini okunamayacak şekilde garip bir şekilde gösteriyor, bu siteleri çeşitli tarayıcılarda, gizli modda hata denememe rağmen kelimeleri hiç okuyamıyorum...
  7. Win11 Bios çalışmıyor

in Windows 10 Gaming
    Win11 Bios çalışmıyor: Merhaba,Yakın zamanda win11 geçiş yaptım ve bios ayarlarında değiştirmek istediğim bazı detaylar var ancak "Bios" giriş yapamıyorum. Bios giriş yapmak için "DEL" , "Shift" tuşlarına basarak yeniden başlatmayı veya "F" tuşları ile yeniden başlatmayı denediğimde herhangi bir...
  8. Win11 Bios çalışmıyor

Win11 Bios çalışmıyor: Merhaba,Yakın zamanda win11 geçiş yaptım ve bios ayarlarında değiştirmek istediğim bazı detaylar var ancak "Bios" giriş yapamıyorum. Bios giriş yapmak için "DEL" , "Shift" tuşlarına basarak yeniden başlatmayı veya "F" tuşları ile yeniden başlatmayı denediğimde herhangi bir...
  9. Monitörümü bağlıyorum çalışmıyor

in Windows 10 Drivers and Hardware
    Monitörümü bağlıyorum çalışmıyor: Ben dizüstü bilgisayar kullanıyorum bir monitörüm var hdmi üzerine bilgisayarıma bağlıyorum ve bilgisayarımın ekranı siyah oluyor monitörümün ekranında ise ''MODE NOT SUPPROTED'' yazıyor bir kaç ay öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu bunu nasıl çözebilirim ?...
  10. otomatik onarma çalışmıyor

in Windows 10 Installation and Upgrade
    otomatik onarma çalışmıyor: Merhaba Otomatik onarma çalışmıyor her onarım başladığında farklı stop code'lar ile onarımı durduruyor herhangi bir işlem yapamıyorum.Elimde başka bilgisayar yok.USB yada CD oluşturamıyorum . Bir adet eski dvd var windows 10 pro yazıyor ancak onunla başlattığımda da format...