Windows 10: windows bozuk

Discus and support windows bozuk in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; Windows PowerShell Copyright C Microsoft Corporation. All rights reserved.... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by MahirMAMUK, Nov 28, 2020.

1. windows bozuk

Windows PowerShell
    Copyright C Microsoft Corporation. All rights reserved.
    Try the new cross-platform PowerShell https://aka.ms/pscore6 PS C:\WINDOWS\system32> repair-windowsImage -online -checkhealth repair-windowsImage : İstek desteklenmiyor.
    At line:1 char:1
    + repair-windowsImage -online -checkhealth
    + ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    + CategoryInfo : NotSpecified: : [Repair-WindowsImage], COMException

+ FullyQualifiedErrorId : Microsoft.Dism.Commands.RepairWindowsImageCommand

yardım lütfen

:)

MahirMAMUK, Nov 28, 2020

2. windows xp installation and dual core am

could someone please list the steps they follow to install windows with a dual core processor and windows xp service pack to. I'm reletively new to amd dual core and i feel i'm missing a step. All help will be appreciated. thanx

exodusprime1337, Nov 28, 2020
  3. Monk.e83 Win User
    Unlocked Realtek HD Audio Drivers Windows 7 & 8 (With Dolby Digital Live and DTS Interactive)

DTS supported natively by Windows 8/8.1 and it should work on windows 10 too just DDL require to unlock your driver .

Monk.e83, Nov 28, 2020
  4. hellrazor Win User

windows bozuk

Survey Reveals Companies' Early Windows 8 Reactions and Plans

Bull fucking shit.

hellrazor, Nov 28, 2020
Thema:

windows bozuk

Loading...
  1. windows bozuk - Similar Threads - bozuk

2. CrossDiveceService.exe Bozuk Görüntü

in Windows 10 Gaming
    CrossDiveceService.exe Bozuk Görüntü: Bilgisayar açılırken bu sorunu alıyorum.Bir süre sonra ekran görüntüsü ve usb bağlantılarım kesiliyor.klavye,MouseSadece mekanik yeniden başlatarak kurtulabiliyorum....
  3. CrossDiveceService.exe Bozuk Görüntü

in Windows 10 Software and Apps
    CrossDiveceService.exe Bozuk Görüntü: Bilgisayar açılırken bu sorunu alıyorum.Bir süre sonra ekran görüntüsü ve usb bağlantılarım kesiliyor.klavye,MouseSadece mekanik yeniden başlatarak kurtulabiliyorum....
  4. Bu ürünün yapılandırma verisi bozuk. Destek sorumlunuza başvurun.

in Windows 10 Gaming
    Bu ürünün yapılandırma verisi bozuk. Destek sorumlunuza başvurun.: Merhaba iyi günler, Bilgisayarıma Epic Games yüklemeye çalışmıştım. fakat 0xc000007b hatasını vermişti. Gerekli .dll dosyalarını indirdikten sonra bir daha denedim fakat sonuç değişmedi. Ben de 3. parti yazılımlar ile bilgisayarımdaki Epic Games ile alakalı bütün dosyaları...
  5. Bu ürünün yapılandırma verisi bozuk. Destek sorumlunuza başvurun.

Bu ürünün yapılandırma verisi bozuk. Destek sorumlunuza başvurun.: Merhaba iyi günler, Bilgisayarıma Epic Games yüklemeye çalışmıştım. fakat 0xc000007b hatasını vermişti. Gerekli .dll dosyalarını indirdikten sonra bir daha denedim fakat sonuç değişmedi. Ben de 3. parti yazılımlar ile bilgisayarımdaki Epic Games ile alakalı bütün dosyaları...
  6. Windows 10 - 0xc0000098 winload efi dosyası bozuk hatası.

in Windows 10 Gaming
    Windows 10 - 0xc0000098 winload efi dosyası bozuk hatası.: Bilgisayarımı sıfırlamaya çalışırken bu hatayı alıyorum. Her türlü yolu denedim, tüm videoları izledim ama hala sorunum aynı. Lütfen en kısa sürede yardımcı olur musunuz?...
  7. Windows 10 - 0xc0000098 winload efi dosyası bozuk hatası.

Windows 10 - 0xc0000098 winload efi dosyası bozuk hatası.: Bilgisayarımı sıfırlamaya çalışırken bu hatayı alıyorum. Her türlü yolu denedim, tüm videoları izledim ama hala sorunum aynı. Lütfen en kısa sürede yardımcı olur musunuz?...
  8. Windows 10 - 0xc0000098 winload efi dosyası bozuk hatası.

in Windows 10 Installation and Upgrade
  9. Windows kaynak koruması bozuk dosyaları buldu ancak bazılarını duzeltemedi. Bu sorunu...

in Windows 10 Gaming
    Windows kaynak koruması bozuk dosyaları buldu ancak bazılarını duzeltemedi. Bu sorunu...: Uzun süredir Windows 8.1 kullanıyorum.Dell sürücülerimi ve Windows güncellemelerini güncelledim.Yeni bir güncelleme bulunamadı. Bu yüzden bir SFC /Scannow çalıştırdım ve aşağıdaki hataları aldım... 2015-10-16 08:44:53, Bilgi CBS Dahili olarak paket açılamadı. [HRESULT =...
  10. Windows kaynak koruması bozuk dosyaları buldu ancak bazılarını duzeltemedi. Bu sorunu...

Windows kaynak koruması bozuk dosyaları buldu ancak bazılarını duzeltemedi. Bu sorunu...: Uzun süredir Windows 8.1 kullanıyorum.Dell sürücülerimi ve Windows güncellemelerini güncelledim.Yeni bir güncelleme bulunamadı. Bu yüzden bir SFC /Scannow çalıştırdım ve aşağıdaki hataları aldım... 2015-10-16 08:44:53, Bilgi CBS Dahili olarak paket açılamadı. [HRESULT =...