Windows 10: windows ürün anahtarı sorunu

Discus and support windows ürün anahtarı sorunu in Microsoft Windows 10 Store to solve the problem; merhaba, ben yaklaşık 7 aydır windows u etkinleştir yazısıyla uğraşıyorum hep kenarda duruyor ve bu şey yüzünden ayarlardaki çoğu özellik kapalı... Discussion in 'Microsoft Windows 10 Store' started by ecrin nisaözbay, Feb 7, 2021.

1. windows ürün anahtarı sorunu

merhaba,

ben yaklaşık 7 aydır windows u etkinleştir yazısıyla uğraşıyorum hep kenarda duruyor ve bu şey yüzünden ayarlardaki çoğu özellik kapalı

windows ürün anahtarımı unuttum ve bulabileceğimi sanmıyorum bu konuda ne yapabilirim ?

:)

ecrin nisaözbay, Feb 7, 2021

2. Ürün anahtarı etkinleştirme

gün
    ürün anahtarı süresinin dolacağı konusunda bildirim alıyorum ancak bu durumu düzeltemiyorum da ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilr misiniz?

MerveSÖYLEMEZ, Feb 7, 2021
  3. windows xp installation and dual core am

could someone please list the steps they follow to install windows with a dual core processor and windows xp service pack to. I'm reletively new to amd dual core and i feel i'm missing a step. All help will be appreciated. thanx

exodusprime1337, Feb 7, 2021
  4. Monk.e83 Win User

windows ürün anahtarı sorunu

Unlocked Realtek HD Audio Drivers Windows 7 & 8 (With Dolby Digital Live and DTS Interactive)

DTS supported natively by Windows 8/8.1 and it should work on windows 10 too just DDL require to unlock your driver .

Monk.e83, Feb 7, 2021
Thema:

windows ürün anahtarı sorunu

Loading...
  1. windows ürün anahtarı sorunu - Similar Threads - ürün anahtarı sorunu

2. DEPOLAMA SORUNU

in Windows 10 Gaming
    DEPOLAMA SORUNU: Merhaba! Tam olarak zamanını bilmiyorum ama 1-2 yıl önce Epic Games üzerinden GTA 80-90gb oyununu indirmiştim fakat sonrasında uygulamayı silmiştim. O zamandan beri yüklediğim uygulamaya ait bilgiler görünmese de depolama alanı hala geri gelmedi... Uygulama herhangi bir yerde...
  3. DEPOLAMA SORUNU

in Windows 10 Software and Apps
    DEPOLAMA SORUNU: Merhaba! Tam olarak zamanını bilmiyorum ama 1-2 yıl önce Epic Games üzerinden GTA 80-90gb oyununu indirmiştim fakat sonrasında uygulamayı silmiştim. O zamandan beri yüklediğim uygulamaya ait bilgiler görünmese de depolama alanı hala geri gelmedi... Uygulama herhangi bir yerde...
  4. Fps sorunu

in Windows 10 Gaming
    Fps sorunu: Merhaba Acer nitro i59300 rtx2060 8gb ram 120hz ekrana sahip bir laptop kullaniyorum.Ancak fps degerlerim cok dusukCsgo 100un altindaAyni sistem youtube videosunda 140+ aliyorEts ise 60 fps ultrada En düşük ayarlarda 120fps i nadiren geciyorInternette 1650 i59300 lu sistem...
  5. Fps sorunu

Fps sorunu: Merhaba Acer nitro i59300 rtx2060 8gb ram 120hz ekrana sahip bir laptop kullaniyorum.Ancak fps degerlerim cok dusukCsgo 100un altindaAyni sistem youtube videosunda 140+ aliyorEts ise 60 fps ultrada En düşük ayarlarda 120fps i nadiren geciyorInternette 1650 i59300 lu sistem...
  6. Fps sorunu

in Windows 10 Drivers and Hardware
  7. 0x800b010f sorunu

0x800b010f sorunu: Wİndows 11 de x64 tabanlı sistemler için olan windows 11 01 toplu güncelleştirmesini KB5010795 indirmeye çalıştığımda bana bu hatayı veriyor nasıl çözebilirim? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/0x800b010f-sorunu/60a89486-bb22-421b-9dca-01be0f550dfa
  8. Extracting sorunu

in Windows 10 Network and Sharing
    Extracting sorunu: Arkadaşlar merhaba benim sorunum şu ben bir dosya veya herhangi bir oyun indiriyorum ve bana şöyle diyor aşağıdaki ss bakın bunu diyor yükleniyor ve anında kapanıyor hiç bir şey gelmiyor yükleme ekranı falan ne yapmalıyım ?...
  9. Windows AUDIODG.EXE sorunu

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Windows AUDIODG.EXE sorunu: merhaba bilgisayarımda ses sorunu yaşıyorum oyunlarda sesler 3-4 saniye tamamen gidiyor ve geliyor geldiğinde ise arkaşlarımın sesleri falan gelmiyor bu sorunu aldığım zaman ise olay görüntüleyicisine baktığımda şöyle bir hata görüyorum Ekran kartı: RX580 ROG STRIX....
  10. Ürün anahtarı etkinleştirme

in Windows 10 Installation and Upgrade
    Ürün anahtarı etkinleştirme: gün ürün anahtarı süresinin dolacağı konusunda bildirim alıyorum ancak bu durumu düzeltemiyorum da ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilr misiniz?...