Windows 10: windows uygulamalarında hata var

Discus and support windows uygulamalarında hata var in Microsoft Windows 10 Store to solve the problem; Türkçe (turkish) Windows uygulamalarını açıyorum direk kapanıyor nasıl mı anlatıyım (tıkladım 2 saniye açıldı 0.50 saniyede kapandı) aynen bu şekilde... Discussion in 'Microsoft Windows 10 Store' started by Taylan3260, Apr 20, 2019.

1. windows uygulamalarında hata var

Türkçe (turkish)

Windows uygulamalarını açıyorum direk kapanıyor nasıl mı anlatıyım (tıkladım 2 saniye açıldı 0.50 saniyede kapandı) aynen bu şekilde oldu sorun gidermeyi açtım sorun göstermedi ve aynı sorunu göstermeye devam ediyor Microsoft ekibi yardım ederse sevinirim

İngilizce (english)

I'm opening Windows applications directly closing how my narration (I clicked 2 seconds opened in 0.50 seconds closed in this way) was exactly the same problem solved the problem did not show and continues to show the same problem Microsoft team help would be very happy

:)

Taylan3260, Apr 20, 2019

2. 80070070 hata kodu

telefonumu güncelleme yaparken 80070070 hata kodunu veriyo.Microsoftun sitesindeki adımları uyguladım fakat bi sonuca varamadım.Yardımınızı bekiyorum .

AhmetAtabek, Apr 20, 2019
  3. Ratandeep Win User
    Ratandeep, Apr 20, 2019
  4. windows uygulamalarında hata var

windows xp installation and dual core am

could someone please list the steps they follow to install windows with a dual core processor and windows xp service pack to. I'm reletively new to amd dual core and i feel i'm missing a step. All help will be appreciated. thanx

exodusprime1337, Apr 20, 2019
Thema:

windows uygulamalarında hata var

Loading...
  1. windows uygulamalarında hata var - Similar Threads - uygulamalarında hata var

2. bluetooth cihazları aramdan hata veriyor

in Windows 10 Customization
    bluetooth cihazları aramdan hata veriyor: en son güncellemeden sonra bilgisayara bluetoothta yeni cihaz ekleye tıkladığımda hiçbir cihaz olmamasına rağmen bağlanılamadı diye hata veriyor.cihazlar için arama yapmıyor.bluetooth sorunları destek sayfasında yazanların hepsini denedim. düzletmek için driverları...
  3. Windows Window Decorations

in Windows 10 Ask Insider
    Windows Window Decorations: Hey guys. Is there any way to change the windows 10 window border style, like there is on KDE? If there is, 1st or 3rd party, I'd really like to know, because I would love to customize the window borders. submitted by /u/Boinbo [link] [comments]...
  4. Windows 10 Lisansım var yeni diske geçiş yapacağım Lisansımı nasıl kullanırım?

in Windows 10 Updates and Activation
    Windows 10 Lisansım var yeni diske geçiş yapacağım Lisansımı nasıl kullanırım?: Merhaba, Windows 10 Lisansım var, şuan kullanmakta olduğum diskim bir hayli eskidi yenissd diske geçmeyi düşünüyorum. Sipariş vermeden önce bu yeni diske lisansımı nasıl geçirim bunu bilmiyorum. yeni diske geçiş yapacağım Lisansımı nasıl kullanırım?...
  5. Windows 10 Update TR : Hata 0x80070002 ENG : Error 0x80070002

in Windows 10 Installation and Upgrade
    Windows 10 Update TR : Hata 0x80070002 ENG : Error 0x80070002: TR Merhaba Benim Windows 10 bilgisayarım ve çok uzun zamandır Güncellemede Hata 0x80070002 adlı hatayı alıyorum . Microsoft Destek de olan çoğu şeyi denedim ama olmadı. Format veya reset atmak istemiyorum şimdiden teşşekür ederim. ENG Hi It is my Windows 10...
  6. hata bilgisi

in Windows 10 Installation and Upgrade
    hata bilgisi: güncelleştirme yapmıyor 0x80240fff hata kodu veriyor bu konuda yardıma ihtiyacım var https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/hata-bilgisi/7c257188-e498-461b-9246-ba9bb4de6e18
  7. Windows 10 bilgisayarımda bir program açarken kaynaklanan hata!

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Windows 10 bilgisayarımda bir program açarken kaynaklanan hata!: [b] Merhabalar, bilgisayarıma bir program indirdim oyun için. Fakat açılmamakta. mscvp100.dll msvcpr100.dll hataları alıyordum bunları indirdim ve System32'ye attım. Bu hata çok şimdiki hata ise ; 0xc000035a bu hatayı nasıl çözeceğim. ** "C:\\WINDOWS/SYSTEM32/MSVCR100.dll...
  8. Windows command window

Windows command window: Helloo, i have just installed windows 10 ,and i'm signed in by My microsoft account . when i use the command prompt ,i encounter some issues regarding (Permission) when i use it for downloading , one way to do that is to run the cmd as administrator ; Question is >>How i...
  9. Windows windows!

in Windows 10 Support
    Windows windows!: I have a bit of a problem with Windows 10. I use two monitors, but I will sometimes turn one of the monitors off to stop it serving as a distraction. Unfortunately Windows realises the monitor is off and shifts all the content, including the Taskbar over to the other monitor....
  10. windows window snapping

windows window snapping: I'm not sure if this already exists or not. I just got a large monitor, and I think it would be awesome if I had the option of choosing where my snap in locations are, and how many windows I can snap on my screen. For instance I could keep the snap locations on the right and...