Windows 10: Windowsumda aygıt yöneticisinde fare ayarlarım gözükmüyor

Discus and support Windowsumda aygıt yöneticisinde fare ayarlarım gözükmüyor in Windows 10 Drivers and Hardware to solve the problem; Windows aygıt yöneticisinde fare ayarlarım gözükmüyor faremin ışığı yandığı halde hareket etmiyor bilgisayara bir kaç farklı fare taktığımdada aynısı... Discussion in 'Windows 10 Drivers and Hardware' started by BahadırK, Apr 8, 2021.

1. BahadırK Win User

Windowsumda aygıt yöneticisinde fare ayarlarım gözükmüyor

Windows aygıt yöneticisinde fare ayarlarım gözükmüyor faremin ışığı yandığı halde hareket etmiyor bilgisayara bir kaç farklı fare taktığımdada aynısı oluyor benim faremin markası corsair galiba insan arabirim aygıtlarına geçmiş faremi nasıl geri alabilirim

:)

BahadırK, Apr 8, 2021

2. Pentium M

Not sure what I'm looking at. Though when I do go to Options and then CPU it lists my CPU
    as Intel Pentium M processor 1.73 GHz, and then under that it lists speed: 799.9 MHz
    and then features and cache size.I ran the benchmark test and don't understand all
    those numbers, but while testing I checked CPUZ and it still says it is running at 800 MHz.

boise49ers, Apr 8, 2021
  3. jmcslob Win User
    2 x SSD Raid 0 - is this right?

Hey Fits

Can you list a few helpful hints for T ski ,maybe a step by step how to OR what to look out for*Cool Windowsumda aygıt yöneticisinde fare ayarlarım gözükmüyor :cool:

jmcslob, Apr 8, 2021
  4. jmcslob Win User

2 x SSD Raid 0 - is this right?

T ski b4 your done with this post can you list a step by step fix of what you did, I would appreciate it if you would...Thanks

jmcslob, Apr 8, 2021
Thema:

Loading...
  1. Windowsumda aygıt yöneticisinde fare ayarlarım gözükmüyor - Similar Threads - Windowsumda aygıt yöneticisinde

2. Aygıt Yöneticisinde Güncelleştirilemeyen Bilinmeyen Aygıt

in Windows 10 Gaming
    Aygıt Yöneticisinde Güncelleştirilemeyen Bilinmeyen Aygıt: Merhabalar, bilgisayarımı yaklaşık 1.5 ay önce yeni bir işe girdiğimden dolayı karmaşıklıktan kurtulmak amaçlı formatladım. Format attıktan sonra windows 10 pro işletim sistemini kurdum ve gerekli sürücü güncelleştirmelerini gerçekleştirdim. Fakat bir tane sürücüyü...
  3. Aygıt Yöneticisinde Güncelleştirilemeyen Bilinmeyen Aygıt

in Windows 10 Drivers and Hardware
    Aygıt Yöneticisinde Güncelleştirilemeyen Bilinmeyen Aygıt: Merhabalar, bilgisayarımı yaklaşık 1.5 ay önce yeni bir işe girdiğimden dolayı karmaşıklıktan kurtulmak amaçlı formatladım. Format attıktan sonra windows 10 pro işletim sistemini kurdum ve gerekli sürücü güncelleştirmelerini gerçekleştirdim. Fakat bir tane sürücüyü...
  4. Aygıt Yöneticisinde Güncelleştirilemeyen Bilinmeyen Aygıt

in Windows 10 Software and Apps
  5. Minecraft Bedrock Sürümü Gözükmüyor

in Windows 10 Gaming
    Minecraft Bedrock Sürümü Gözükmüyor: Ben Minecraftı satın aldım ama Bedrock sürümü gözükmüyor bunu bir yerden indiricekmiyim yoksa başka bir satın alma işlemi dahamı lazım https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/minecraft-bedrock-s%C3%BCr%C3%BCm%C3%BC/5d472c0c-76a9-484a-acdb-55ee71df2961
  6. Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması

in Windows 10 Gaming
    Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması: windows güncelledikten sonra ses ve dokunmatik ekran ve kamera gitti ekran çalışıyo fakat dokunmatik çalışmıyo ve yüklü bir ses aygıtı olmadıgını söylüyor bilgisayarı sıfırladım fakat düzelmedi sürücü güncelemek istesem aygıt yöneticisinde yok gizli olan aygıtları göster...
  7. Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması

in Windows 10 Software and Apps
    Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması: windows güncelledikten sonra ses ve dokunmatik ekran ve kamera gitti ekran çalışıyo fakat dokunmatik çalışmıyo ve yüklü bir ses aygıtı olmadıgını söylüyor bilgisayarı sıfırladım fakat düzelmedi sürücü güncelemek istesem aygıt yöneticisinde yok gizli olan aygıtları göster...
  8. Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması

in Windows 10 Drivers and Hardware
  9. Görev yöneticisinde cmd

in Windows 10 Network and Sharing
    Görev yöneticisinde cmd: Cmd açık olmamasina rağmen görev yöneticisinde cmd açık olarak gozukuyor.Virüs taraması yaptım bir şey bulmadı.Bu neden oluyor? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/g%C3%B6rev-y%C3%B6neticisinde-cmd/1c705e6f-eff7-4978-8ea1-51fd5f91498d
  10. Görev yöneticisinde cmd

in Windows 10 Network and Sharing
    Görev yöneticisinde cmd: CMD açık olmamasına rağmen görev yöneticimde cmd.exe gözüküyor. Neden? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/g%C3%B6rev-y%C3%B6neticisinde-cmd/42d3ddf4-8f63-4394-92ef-bd543c74eec6