Windows 10: Zakupiona gra nie pojawia się na koncie

Discus and support Zakupiona gra nie pojawia się na koncie in Microsoft Windows 10 Store to solve the problem; Dzień dobry, w dniu dzisiejszym 23.09.2020 około godziny 16:45 zakupiłem grę Forza Horizon 3 na promocji, która kończy się za 4 dni. Niestety problem... Discussion in 'Microsoft Windows 10 Store' started by Mateusz_Pli, Sep 23, 2020.

  1. Zakupiona gra nie pojawia się na koncie


    Dzień dobry,

    w dniu dzisiejszym 23.09.2020 około godziny 16:45 zakupiłem grę Forza Horizon 3 na promocji, która kończy się za 4 dni. Niestety problem pojawił się w momencie dokonywania płatności. Wybrałem płatność BLIK'iem i gdy pierwszy raz wpisywałem kod, transakcja została odrzucona, więc ponowiłem próbę. Tym razem płatność zadziałała i na maila przyszło potwierdzenie o prawidłowej transakcji jak i o odrzuconej pieniądze z mojego konta bankowego zostały pobrane. Czekam już prawie 2 godziny, a na konto Microsoft przyszła tylko informacja o odrzuconym zamówieniu. Gry w dalszym ciągu nie mam na koncie, tak samo jak pieniędzy. Co mam w tym wypadku zrobić?

    :)
     
    Mateusz_Pli, Sep 23, 2020
    #1

  2. kod błędu 805ab406 nie pobiera aplkacji

    NIE pobiera aplikacji pojawia się napis kod błędu 805ab406
     
    zdziswodzu, Sep 23, 2020
    #2
  3. No man's sky nie działa

    Dzień dobry

    Komputer nie znalazł nowych aktualizacji systemu, ale po zaktualizowaniu usługi gier zgodnie z Pana radą gra zaczęła działać

    Dziękuję za pomoc

    Kamil Mścisz
     
    KamilMścisz, Sep 23, 2020
    #3
  4. Zakupiona gra nie pojawia się na koncie

    No man's sky nie działa

    Dziękuję za odpowiedź oraz za przesłanie informacji dotyczących aktualnej wersji systemu.

    Jest to wersja 1903 czyli nie jest ona najbardziej aktualna. Proponuję uaktualnić system i przetestować czy problem będzie nadal obecny. Więcej na ten temat zanjdzie
    Pan w tym linku.



    Zakupiona gra nie pojawia się na koncie c970da8e-9560-47cd-a38a-a28d496982e4?upload=true.png


    Napisz proszę czy po aktualizacji systemu gra będzie się uruchamiać. Dodatkowo proszę spróbować zaktualizować aplikację

    Usługi gier w sposób opisany w tym linku
    jeżeli aktualizacja systemu nie naprawi tej niedogodności.

    W razie dodatkowych pytań pisz.
     
    Miroslaw_Ko, Sep 23, 2020
    #4
Thema:

Zakupiona gra nie pojawia się na koncie

Loading...
  1. Zakupiona gra nie pojawia się na koncie - Similar Threads - Zakupiona gra nie

  2. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Microsoft Windows 10 Store
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  3. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Windows 10 Gaming
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  4. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Windows 10 Software and Apps
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  5. dlaczego nie moge zalogować się do onedrive na komputerze a na stronie mogę?

    in Windows 10 Gaming
    dlaczego nie moge zalogować się do onedrive na komputerze a na stronie mogę?: screnshoty błędu https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/dlaczego-nie-moge-zalogowa%C4%87-si%C4%99-do/12fee901-2b76-4b3f-bd0f-f83ae5047893
  6. dlaczego nie moge zalogować się do onedrive na komputerze a na stronie mogę?

    in Windows 10 Software and Apps
    dlaczego nie moge zalogować się do onedrive na komputerze a na stronie mogę?: screnshoty błędu https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/dlaczego-nie-moge-zalogowa%C4%87-si%C4%99-do/12fee901-2b76-4b3f-bd0f-f83ae5047893
  7. dlaczego nie moge zalogować się do onedrive na komputerze a na stronie mogę?

    in Windows 10 Network and Sharing
    dlaczego nie moge zalogować się do onedrive na komputerze a na stronie mogę?: screnshoty błędu https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/dlaczego-nie-moge-zalogowa%C4%87-si%C4%99-do/12fee901-2b76-4b3f-bd0f-f83ae5047893
  8. Podczas próby wejścia na FB z poziomu MSN pojawia się dziwny błąd.

    in Windows 10 Gaming
    Podczas próby wejścia na FB z poziomu MSN pojawia się dziwny błąd.: Witam Społeczność.Od kilku dni przy próbie wejścia poprzez logo FB po lewej stronie wyświetlonej wiadomości MSN wyświetla mi się natychmiast komunikat Błąd - Osobisty - Microsoft Edge.Załączam zrzuty ekranowe.Może ktoś miał podobny problem?Pozdrawiam Wszystkich.Wiesław...
  9. Podczas próby wejścia na FB z poziomu MSN pojawia się dziwny błąd.

    in Windows 10 Software and Apps
    Podczas próby wejścia na FB z poziomu MSN pojawia się dziwny błąd.: Witam Społeczność.Od kilku dni przy próbie wejścia poprzez logo FB po lewej stronie wyświetlonej wiadomości MSN wyświetla mi się natychmiast komunikat Błąd - Osobisty - Microsoft Edge.Załączam zrzuty ekranowe.Może ktoś miał podobny problem?Pozdrawiam Wszystkich.Wiesław...
  10. Windows 10 się nie włącza

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Windows 10 się nie włącza: Witam od jakis 2 dni mam problem ze moj komputer sie normalnie wlacza ale windows sie nie laduje tylko sie kreci kolko w nieskończoność i pisze przygotowywanie automatycznej naprawy czekałem juz nawet 4 godziny i dalej to samo stalo sie tak z dnia na dzien zgasiłem komputer...